Profesionální telefonování

Profesionální telefonování

AUTOR: DuŠAn JÍLEK

Kniha z praxe zaměřená na B2B

Jednáte telefonicky s obchodními partnery, dodavateli nebo odběrateli ve firemní sféře? Právě vám je určena publikace „Profesionální telefonování".

Kniha „Profesionální telefonování" přináší v 50 kapitolách vše podstatné, co musí umět v telefonickém hovoru každý, kdo prodává nebo nabízí zboží a služby.

Je zaměřena na vedení telefonních hovorů v obchodní praxi, speciálně na prodej firmám (B2B). Hodí se pro obchodníky, obchodní zástupce, referenty obchodních oddělení, zákaznický servis nebo klientské oddělení.

Věnuje se především vedení aktivních hovorů, tj. těch, kdy sami někomu voláte. Užitečná však bude i těm, kteří přijímají a vyřizují příchozí hovory.

Komu je kniha "Profesionální telefonování" určena?

Nováčkům poslouží jako dobrý návod k tomu, co dělat a čeho se vyvarovat, aby rychle dosáhli očekávaných výsledků. Pokročilým a zkušeným obchodníkům a telefonistům přináší tipy a nápady, jak postupovat v některých specifických situacích.

Knihu je svázána do kroužkové vazby a bude praktickým pomocníkem, který je vždy po ruce na vašem pracovním stole i na obchodních cestách.

VYdání a možnostI objednání

Datum vydání: 31.1.2017

Doporučená prodejní cena: 198 Kč

Možnost předobjednávek na info@dusanjilek.cz

INFORMACE

  • Autor:

    Ing. Dušan Jílek
  • Publikováno:

    29.2.2020
  • Název:

    Profesionální telefonování

© All rights reserved Dušan Jílek

Icons made by Freepik from www.flaticon.com