Profesionální telefonování

Profesionální telefonování

AUTOR DuŠAn JÍLEK

Kniha z praxe zaměřená na B2B

Jednáte telefonicky s obchodními partnery, dodavateli nebo odběrateli ve firemní sféře? Právě vám je určena publikace „Profesionální telefonování".

Datum vydání: 28.2.2017

Doporučená prodejní cena: 198,- Kč

Nyní akční cena knihy 175,- Kč (vč. poštovnéhp) při objednání u společnosti AZ SKILLS a platbě na fakturu. Objednávejte na e-mailu info@az-skills.eu

Titulní strana Profesionální telefonování

obsah knihy "PROFESIONÁLNÍ TELEFONOVÁNÍ"

Kniha „Profesionální telefonování" přináší v 53 kapitolách vše podstatné, co musí umět v telefonickém hovoru každý, kdo prodává nebo nabízí zboží a služby.

Je zaměřena na vedení telefonních hovorů v obchodní praxi, speciálně na prodej firmám (B2B). Hodí se pro obchodníky, obchodní zástupce, referenty obchodních oddělení, zákaznický servis nebo klientské oddělení.

Věnuje se především vedení aktivních hovorů, tj. těch, kdy sami někomu voláte. Užitečná však bude i těm, kteří přijímají a vyřizují příchozí hovory.

Komu je kniha "Profesionální telefonování" určena?

Nováčkům poslouží jako dobrý návod k tomu, co dělat a čeho se vyvarovat, aby rychle dosáhli očekávaných výsledků. Pokročilým a zkušeným obchodníkům a telefonistům přináší tipy a nápady, jak postupovat v některých specifických situacích.

Knihu je svázána do kroužkové vazby a bude praktickým pomocníkem, který je vždy po ruce na vašem pracovním stole i na obchodních cestách.

Leták ke knize "Profesionální telefonování" ke stažení

VYdání a možnostI ZAKOUPENÍ A objednání

Doporučená prodejní cena: 198 Kč

Možnosti zakoupení v e-shopu KOSMAS.CZ , e-shopu vydavatelství Powerprint nebo u společnosti AZ SKILLS na info@az-skills.eu , úhrada fakturou.

Pokud chcete dovednost telefonování trénovat, nabízím následující školení:

Kurz Telefonní akvizice B2B klientů

Kurz Sjednávání schůzek po telefonu

 

 

INFORMACE

  • Autor:

    Ing. Dušan Jílek
  • Publikováno:

    31.3.2019
  • Název:

    Profesionální telefonování

© Všechna práva vyhrazena Dušan Jílek

Počítadlo návštěv